Depresja -- Schizofrenia -- BorderlineEgon Schiele - Ciężarna kobieta i śmierć

Choroby OUN i CUN - pomoc neurologiczna

W przypadku wystąpienia zaburzeń snu, zaburzeń pamięci, bólów kręgosłupa, bóli migrenowych i wielu innych chorób, konieczna jest wizyta u neurologa, który stawiając odpowiednią diagnozę i rozpoznając etiologię zaburzenia będzie w stanie zaproponować odpowiednie leczenie. Podejrzewając u siebie wystąpienie zaburzeń neurologicznych koniecznie znaleźć trzeba odpowiedni gabinet, w którym specjalista udzieli nam fachowej pomocy medycznej.

Odpowiedni gabinet najłatwiej znaleźć korzystając z wyszukiwarki internetowej. Wpisujemy w okno wyszukiwarki słowo "neurolog" wraz z nazwą miasta lub miejscowości w której poszukujemy specjalisty (np. neurolog Warszawa). Informacje zawarte na stronach gabinetów pozwolą zorientować się w dokonaniach i dotychczasowych doświadczeniach lekarza. Dla pewności zawsze można też zapytać o danego, wybranego lekarza na jednym z wielu forów poświęconych pomocy medycznej lub neurologii per se.

Wybór odpowiedniego neurologa to sprawa kluczowa, która umożliwi nam uzyskanie szybkiej i fachowej pomocy i szybkie rozpoczęcie leczenia, które spowoduje szybsze ustąpienie męczących objawów i poprawę naszego poziomu funkcjonowania. Ze względu na to że podobne objawy mogą być efektem wielu różnorodnych przyczyn i zaburzeń, poza wizytą u neurologa, może konieczna być też wizyta u innych specjalistów - kardiologa, psychologa a nawet psychiatry.


Inne artykuły:   Choroby OUN i CUN - pomoc neurologiczna | Podróże wybawieniem dla zranionej duszy | Samopoczucie pod znakiem słońca | Zaburzenia psychiczne u osób starszych
© Copyright psychiatra.waw.pl 2006 - 2011    Psychiatra Warszawa
  Psycholog Bydgoszcz   Depresja   Anoreksja